ДОСТАВКА

Доставка товарів є важливою ланкою в ланцюжку взаємин із клієнтами, від якості та швидкості виконання цієї послуги часто залежить думка про роботу всієї компанії.

В «ОптКонд» є власний транспортний відділ, тому ми доставляємо замовлення дбайливо і вчасно.

Ми організуємо доставку Ваших покупок до будь-якої точки нашої країни, при чому:

  - доставку по Києву (а також Білогородка, Ірпінь, Чайки, Вишневе, Чабани) виконає наш транспортний відділ;

Доставка товарів здійснюється за вказаною Вами адресою після оформлення замовлення. При надходженні замовлення ми обов'язково зв'яжемося з Вами для підтвердження заявки та уточнення часу доставки. Якщо нам не вдалося зв'язатися з Вами для підтвердження замовлення, доставка товару не проводиться. За наявності товару на складі обраний Вами товар буде доставлений протягом 1-2 днів у робочий час.

Перед виїздом кур'єр попередньо - приблизно за 40-60 хвилин - зв'язується з покупцем по телефону та отримує підтвердження часу та місця доставки. Якщо клієнт не виходить на зв'язок протягом 30 хвилин, то доставка скасовується, а бронь на замовлений товар анулюється. Можливість повторного замовлення обговорюється в індивідуальному порядку. На весь товар надається гарантія.

Увага: у разі відмови від купівлі доставленого товару одержувач оплачує кур'єру вартість доставки у розмірі 200 грн. - малогабаритний товар, або 400 грн.-великогабаритний.

За наявності ліфта наш кур'єр доставить замовлення у квартиру чи офіс.
За відсутності ліфта доставка здійснюється до під'їзду (до входу до будинку, наскільки це можливо).
  Занесення товару оплачується окремо:
- дрібногабаритна техніка - 15 грн./поверх
- великогабаритна техніка, або вагою понад 20 кг - 40 грн./поверх

При доставці по Києву (а також Білогородка, Ірпінь, Чайки, Вишневе, Чабани) – можна вибрати один з двох інтервалів часу доставки:
«денний» з 10:00 до 17:00, або
«вечірній» з 17:00 до 21:00,
субота з 10:00 до 15:00.

  - Доставка у передмістя:
Доставка в передмістя коштує 20 грн/км в один бік від кордону Києва до місця доставки. В іншому умови такі самі, як і при доставці по Києву.

   - Доставку по Україні виконає обрана Вами транспортна компанія: Нова Пошта, Meest, Інтайм. Розрахунок зі службою доставки, за тарифами перевізника, Ви здійснюєте самостійно. Замовлення по Україні надсилаються наступного дня після моменту надходження грошей на наш рахунок (за умови оплати до 17.00). Номер ТТН відправляється у вигляді СМС (на Viber/Telegram) на вказаний Вами номер телефону наступного дня після відправки. Доставка можлива як на відділення, так і адресна;

   - для тих, хто не хоче чекати на доставку, є самовивіз. Приїжджайте до нас щодня з 10.00 до 18.00.

Увага! Перевірка товару при кур'єрі – ОБОВ'ЯЗКОВА!

При виявленні дефекту після розпакування товару він буде повернутий або замінений аналогічним працездатним товаром. У разі виникнення проблем при подальшій експлуатації, всі питання вирішуються виключно через сервіс-центр виробника товару (при зверненні до сервіс-центру необхідно надати заповнений гарантійний талон з печаткою інтернет-магазину). Після повного оформлення документів та розрахунку за товар, він стає власністю покупця.

Увага! Після того, як товар оплачений та кур'єр поїхав, претензії щодо комплектації та зовнішніх пошкоджень не приймаються!
     Повернення товару належної якості відбувається лише через офіс магазину. Можливість та вартість вивезення товару нашим кур'єром погоджуйте за телефоном.
     Транспортування товару до офісу магазину здійснюється за рахунок покупця, вартість доставки не повертається.
     Перед початком експлуатації Ви повинні уважно ознайомитись з інструкцією та правилами експлуатації виробу. (Стаття 4. Права та обов'язки споживача. п.3 (ЗУ "Про захист прав споживачів")

Увага! Повернення та обмін товару (згідно із Законом України "Про захист прав споживачів")


ОПЛАТА

1. Готівковий розрахунок (ТІЛЬКИ ПО КИЄВУ та ОБЛАСТІ)

Ви можете сплатити замовлення при отриманні кур'єру нашої служби доставки або у разі самовивезення зробити оплату в нашому пункті видачі. Разом із замовленням ми надамо чек та фірмовий гарантійний талон виробника.

Увага! - перед оплатою Ви зобов'язані перевірити зовнішній вигляд і комплектність, і вправі відмовитися від покупки, якщо Вас щось не влаштовує! Цей спосіб оплати діє лише у м. Києві та Київській області. Покупці з інших міст України можуть сплатити в такий спосіб:

2. Безготівковий розрахунок:

Після оформлення замовлення буде сформовано та надіслано електронною поштою рахунок на оплату. Разом із замовленням ми надамо повний пакет документів (рахунок, накладну, рахунок-фактуру, акт виконаних робіт) та гарантійний талон.

3. Оплата на картку Приват Банку аба Монобанку, за передоплатою (УКРАЇНА)

Після вибору та замовлення товару – менеджер інтернет-магазину відправить вам реквізити на оплату. Рахунок можна сплатити через відділення будь-якого банку (при цьому оплачується додатково 1% до ціни товару).

оплата проводиться в національній валюті України - гривні

Детальніше: https://vencon.ua/ua/oplata-i-dostavka
оплата проводиться в національній валюті України - гривні

Детальніше: https://vencon.ua/ua/oplata-i-dostavka

*  Оплата проводиться в національній валюті України - гривні